Nauczyciele

L.p. nazwisko i imię stanowisko
1 Awsiukiewicz Beata nauczyciel muzyki i plastyki
2 Bernaciak Walerian nauczyciel wychowania fizycznego
3 Bielińska Katarzyna psycholog szkolny
4 Bochra Alina nauczyciel matematyki
5 Borowiak Halina nauczyciel matematyki
6 Bryłka Barbara nauczyciel języka angielskiego
7 Bukowska-Nadolska Hanna nauczyciel wychowania przedszkolnego
8 Burczyk Irena nauczyciel języka polskiego
9 Burzyńska Katarzyna nauczyciel języka polskiego
10 Chrobocińska Lucyna bibliotekarz
11 Chwałek Anna nauczyciel języka polskiego
12 Daniel Beata nauczyciel języka angielskiego
13 Erdmann Agnieszka nauczyciel wychowania przedszkolnego
14 Gawlikowski Robert nauczyciel języka niemieckiego
15 Gesse Alicja nauczyciel wychowania fizycznego
16 Gil Barbara nauczyciel wychowania przedszkolnego
17 Glinka Agnieszka nauczyciel języka niemieckiego
18 Głuchowski Wojciech nauczyciel wychowania fizycznego
19 Goliński Jarosław nauczyciel informatyki
20 Gołębiowska Mirosława nauczyciel chemii
21 Górak Grażyna bibliotekarz
22 Gronau Elżbieta nauczyciel wychowania przedszkolnego
23 Grzymkowska Ewa wicedyrektor szkoły, nauczyciel jezyka angielskiego
24 Hlebko Olga nauczyciel języka angielskiego
25 Jaworski Maciej nauczyciel wychowania fizycznego
26 Jungiewicz Katarzyna nauczyciel języka niemieckiego
27 Kawecka-Piłat Magdalena nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
28 Kendziora Anita nauczyciel historii
29 Kerlin Agnieszka nauczyciel języka polskiego
30 Klawiter Urszula nauczyciel matematyki
31 Klepczyńska Anna wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego i informatyki
32 Kopciewicz Piotr nauczyciel biologii
33 Kozaczka Sławomir wicedyrektor, nauczyciel informatyki
34 Kozłowska Alicja nauczyciel geografii
35 Kubik Małgorzata nauczyciel techniki
36 Kurant Natalia nauczyciel matematyki i informatyki
37 Lewandowska Jolanta nauczyciel wychowania fizycznego
38 Łatanik-Górska Lucyna nauczyciel języka polskiego
39 Łoboz Małgorzata nauczyciel historii i wos
40 Maguza Małgorzata nauczyciel geografii
41 Mamrot Małgorzata nauczyciel matematyki
42 Marchewicz Małgorzata nauczyciel języka angielskiego
43 Mączka Katarzyna nauczyciel języka polskiego
44 Mielewczyk Dominika nauczyciel świetlicy
45 Miotke Izabela nauczyciel religii
46 Murglin Barbara nauczyciel fizyki
47 Narloch Agnieszka nauczyciel fizyki
48 Netter Andżelika nauczyciel języka angielskiego
49 Okrój Anna pedagog szkolny
50 Okrój Ewa nauczyciel matematyki
51 Osipowicz Magdalena nauczyciel wychowania fizycznego
52 Ostrowidzka Grażyna bibliotekarz
53 Pawłowska Sylwia nauczyciel języka angielskiego
54 Pepliński Tadeusz nauczyciel wychowania fizycznego
55 Piotrowicz Rafał nauczyciel historii
56 Ratajczak Małgorzata nauczyciel fizyki
57 Ryduchowska-Wrzałek Joanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
58 Rzepa Teresa nauczyciel matematyki i informatyki
59 Sahajdaczna Danuta nauczyciel języka polskiego
60 Sobieska-Jarosz Ewa nauczyciel biologii i świetlicy
61 Soczyńska Anna nauczyciel wychowania fizycznego
62 Stankiewicz Agnieszka nauczyciel wychowania fizycznego
63 Sugajska-Kozak Maria nauczyciel wychowania przedszkolnego
64 Szlas Anna nauczyciel wychowania przedszkolnego
65 Treder Katarzyna nauczyciel języka niemieckiego
66 Walaszek Mirosława nauczyciel języka angielskiego
67 ks. Waś Andrzej nauczyciel religii