Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi

budynek ul. Rodziewiczówny 10 (byłe Gimnazjum Nr 1)

Procedura Likwidacji Szkody - Nieszczęśliwe Wypadki

Informacje dotyczące NNW uczniów Gimnazjum nr 1 dostępne są na stronie internetowej WWW.uniqa.pl

Druki do pobrania przez Internet, podaję link:

Nieszczęśliwy wypadek

Likwidacja szkód z ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków

Co zrobić, gdy powstanie szkoda?W razie wystąpienia wypadku należy:

• starać się złagodzić skutki wypadku
  • poddać się opiece lekarskiej (w miarę możliwości korzystać z publicznej służby zdrowia)
  • zabezpieczyć wszelkie dowody związane z zaistnieniem nieszczęśliwego wypadku, np. zaświadczenia lekarskie z udzielenia pierwszej pomocy medycznej potwierdzające zaistnienie wypadku w danym dniu, zdjęcia rentgenowskie, oryginały rachunków za usługi medyczne, protokoły policyjne

Jak postępować przy zgłaszaniu szkody?Ubezpieczony zobowiązany jest:1. Powiadomić niezwłocznie UNIQA TU SA o zaistniałym wypadku (telefonicznie lub pisemnie).2. Wypełnić druk zgłoszenia szkody.3. Dostarczyć do UNIQA TU SA:

• polisę (ewentualnie jej kopię lub numer)
  • zaświadczenie lekarskie z udzielenia pierwszej pomocy lekarskiej
  • dokumentację medyczną z przebiegu leczenia

Wypełniony druk zgłoszenia szkody należy przesłać na adres:
UNIQA TU SA
Jednostka Skanująco-Indeksująca
ul. Gdańska 132
90-520 Łódź

bądź za pośrednictwem e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dogodna forma powiadomienia nas o szkodzie:

• zgłoś szkodę za pomocą strony internetowej Elektroniczne zgłoszenie szkody
  • zadzwoń do Centrum Pomocy Grupy UNIQA 801 597 597* lub 42 66 66 500 (numer dla tel. kom.) - Serwis przyjmowania zgłoszeń szkód czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00. Po godz. 19.00 istnieje możliwość pozostawienia wiadomości na poczcie głosowej.
  • Serwis przyjmowania zgłoszenia szkód Assistance czynny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Przy zgłaszaniu szkody pamiętaj o:

• terminie, w którym powinieneś nas powiadomić o zaistniałej szkodzie (termin zgłaszania szkody jest uzależniony od rodzaju ubezpieczenia, jakie posiadasz),
  • komplecie niezbędnych dokumentów.

Potrzebne informacje przekaże Ci nasz konsultant pod numerem telefonu 801 597 597*, znajdziesz je także na naszej stronie internetowej oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Elektroniczne zgłoszenie szkody

Internetowe formularze zgłaszania szkód:W celu zgłoszenia szkody prosimy wybrać rodzaj ubezpieczenia:

•     NNW

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie dotyczące likwidacji szkód, skorzystaj z formularza:

Zapytanie dotyczące likwidacji szkód

UNIQA - zgłoszenie szkody NNW
Zgłoszenie szkody NNW

Jeśli zajdzie konieczność przesłania dokumentów związanych z likwidacją szkody należy to zrobić
na adres:

UNIQA TU S.A.

Jednostka Skanująco-Indeksująca

ul. Gdańska 132