Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi

budynek ul. Rodziewiczówny 10 (byłe Gimnazjum Nr 1)

Nauczyciele

NAUCZYCIELE 

Awsiukiewicz Beata nauczyciel plastyki, zajęć artystycznych
Bednarczyk Anna nauczyciel języka polskiego
Bernaciak Walerian nauczyciel wychowania fizycznego
Bielińska Katarzyna psycholog szkolny
Bochra Alina nauczyciel matematyki
Borowiak Halina nauczyciel matematyki
Bryłka Barbara nauczyciel języka angielskiego
Burczyk Irena nauczyciel języka polskiego
Chrobocińska Lucyna bibliotekarz
Daniel Beata nauczyciel języka angielskiego
Glinka Agnieszka nauczyciel języka niemieckiego
Głuchowski Wojciech nauczyciel wychowania fizycznego
Gołębiowska Mirosława nauczyciel chemii
Górak Grażyna bibliotekarz
Grzymkowska Ewa dyrektor szkoły nauczyciel języka angielskiego
Habyk Natalia nauczyciel matematyki i informatyki
Hlebko Olga nauczyciel języka angielskiego
Idźkowski Lech nauczyciel religii
Janta Bożena nauczyciel etyki
Jaworski Maciej nauczyciel wychowania fizycznego
Jungiewicz Katarzyna nauczyciel języka niemieckiego
Kacperek Halina nauczyciel wdż
Kendziora Anita nauczyciel historii
Kerlin Agnieszka nauczyciel języka polskiego
Klawiter Urszula nauczyciel matematyki
Klepczyńska Anna wicedyrektor, nauczyciel informatyki
Konicz Emilia nauczyciel języka polskiego
Kopciewicz Piotr nauczyciel biologii
Kozaczka Sławomir wicedyrektor, nauczyciel informatyki
Kozłowska Alicja nauczyciel geografii
Krella Joanna nauczyciel języka niemieckiego
Król Liliana nauczyciel informatyki
Lewandowska Jolanta nauczyciel wychowania fizycznego
Łatanik-Górska Lucyna nauczyciel języka polskiego
Łoboz Małgorzata nauczyciel historii
Maguza Małgorzata nauczyciel geografii
Mallek Beata nauczyciel biologii
Mamrot Małgorzata nauczyciel matematyki
Marasz Adriana nauczyciel języka polskiego
Marchewicz Małgorzata nauczyciel języka angielskiego
Mądrzyński Kamil nauczyciel muzyki
Miotke Izabela nauczyciel religii
Murglin Barbara nauczyciel fizyki
Narloch Agnieszka nauczyciel fizyki
Okrój Anna pedagog szkolny
Okrój Ewa nauczyciel matematyki
Osipowicz Magdalena nauczyciel wychowania fizycznego
Ostrowidzka Grażyna bibliotekarz
Pałubicki Jacek nauczyciel wos
Pawłowska Sylwia nauczyciel języka angielskiego , języka polskiego
Pepliński Tadeusz nauczyciel wychowania fizycznego
Pijor Elżbieta nauczyciel techniki
Piotrowicz Rafał nauczyciel historii, wos. edukacji dla bezpieczeństwa
Sahajdaczna Danuta nauczyciel języka polskiego
Soczyńska Anna nauczyciel wychowania fizycznego
Suchomska Monika nauczyciel techniki
Szymański Maciej nauczyciel wychowania fizycznego
Walaszek Mirosława nauczyciel języka angielskiego
Wiszniewska Anna nauczyciel matematyki
Zielke-Orlicka Kinga nauczyciel chemii, matematyki