„Dobry Profil”

Uczniowie Szkolnego Koła Caritas  od 01 do 03 grudnia 2017 roku uczestniczyli w projekcie ,,Dobry Profil”, przygotowanego przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej, w ramach realizacji zadań w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości. Zadanie to było współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Wolontariusze szybko zainteresowali się programem, tym bardziej że udział w spotkaniu wziął przedstawiciel prawa (mediator policyjny), który podzielił się z młodzieżą tajnikami wiedzy            i doświadczenia w tej trudnej dziedzinie. Atrakcją, która sprawiła wszystkim wielką frajdę na koniec była zabawa w sopockim aquaparku.

Wróciliśmy do domów pełni wrażeń, nowej i przydatnej wiedzy oraz zyskaliśmy wiele nowych, wartościowych znajomości.